טבעות אירוסין זהב צהוב

התאמת טבעת אירוסין בזהב צהוב

טבעות אירוסין בזהב צהוב מתאימות גם לבנות בעלות גוון עור כהה וגם לבנות בעלות גוון עור בהיר. במיוחד תתאים טבעת אירוסין בזהב צהוב לבחורה אשר עונדת תכשיטים רבים בזהב צהוב – כגון עגילים, תליונים וכדומה. או בחורה אשר ביקשה טבעת אירוסין בצבע צהוב. בקנייה ברוגל יהלומים אתם זכאים להחלפה ללא תוספת תשלום, כך למשל אם קניתם טבעת אירוסין בזהב צהוב ובת הזוג מעדיפה לבן או ההפך, ניתן להגיע אלינו ולבצע החלפה מלאה ללא כל תוספת תשלום (ובהנחה שהטבעת לא עברה שימוש).

עיצובים נבחרים מבית רוגל יהלומים

טבעת אירוסין סופיה –

הטבעת המנצחת ואהובה ביותר ע"י הבנות, הטבעת דקה ועדינה ומצידיה היא משובצת כ-12 יהלומים קטנים בצורת שיבוץ המאפשר כניסת אור מכל צידי הטבעת.

טבעת אירוסין אשלי–
טבעת אירוסין בזהב צהוב בשיבוץ של שש שיני זהב סביבה, המודל בעיצוב קלאסי אך חכם ומיוחד ביותר שכן הזהב מתעגל בדפנות וכן הטבעת הולכת ונהיית מעט צרה לקראת היהלום, כך מתקבל אפקט של יהלום הנראה גדול יותר.

טבעת אירוסין נילי –
האחות הקטנה של טבעת אלכסנדרה, האופציה הנוצצת לבחורה העדינה, טבעת זו דקה ואלגנטית , מתאימה לבנות שרוצות מראה נוצץ אבל מבלי להתפשר על עדינות ושיק!

טבעת אירוסין אלכסנדרה –
טבעת יוקרתית ומרשימה , לה שיבוץ יהלום מרכזי וכן שיבוצי יהלומים סביב וכן בצידי הטבעת.

טבעת אירוסין עדינה ענת –
טבעת מרשימה ועדינה ולה מעט יהלומים בצדדים בעיצוב יוצא דופן .

טבעת אירוסין עדינה סתיו–
טבעת אירוסין עדינה משובצת יהלום ולה פיתול עדין, מתוק ומיוחד.

קולקציית טבעות האירוסין מבית רוגל יהלומים

ברוגל יהלומים אנו מאמינים כי לכל בחורה יש להתאים את טבעת האירוסין המתאימה לה, לכן אנו מייצרים באהבה קולקציה רחבה ומגוונת של טבעות אירוסין, הקולקציה שלנו מוצגת לכם באתר באופן הבא: טבעות אירוסין עדינות, טבעות אירוסין קלאסיות, טבעות אירוסין יוקרתיות וטבעות אירוסין מיוחדות , כך שתוכל לנווט בקלות בין הטבעות השונות ולמצוא את מבוקשך.

שאלות נפוצות

מה ההבדל בין טבעות אירוסין זהב צהוב לבין טבעות אירוסין זהב לבן?

ההבדל הוא בצבע הזהב, טבעות אירוסין זהב צהוב הן בצבע זהוב ואילו טבעות אירוסין הזב לבן הן בצבע לבן כמו שנראה כסף. (למעשה זהו ציפוי הנקרא רודיום.) למעשה זהב אשר נכרה מן הטבעת הוא צהוב מאוד, זהו הזהב 24 קראט ( 100% זהב טהור) אולם, מתכת זו היא רכה ולא ניתן לייצר ממנה תכשיטים משובצי יהלומים ולכן מכינים סגסוגת , כלומר מערבבים את הזהב עם מתכות נוספות כך שמתקבלת סגסוגת צהובה מעט פחות. (14 קראט – 18 קראט).

אילו סוגי זהב צהוב קיימים ומה ההבדלים ביניהם?

כעיקרון זהב צהוב ניתן לרכוש בשתי תצורות: 14 קראט ו- 18 קראט. זהב 18 קראט הוא זהב שאחוז הזהב הטהור בו גבוה יותר (75% זהב טהור) ולפיכך הוא יקר יותר, זהב 14 קראט הוא זהב שאחוז הזהב הטהור בו נמוך יותר( 58.5% זהב טהור ) ולכן מחירו נמוך יותר.מאותה סיבה (טוהר הזהב) לזהב 18 קראט יש צבע עמוק יותר אולם הוא חזק פחות מאשר זהב 14 קראט, שכן הסגסוגת פחות מעורבת במתכות אחרות חזקות יותר מזהב , ולכן במקרים רבים המלצתנו תהיה לבחור בטבעת אירוסין צהוב 14 קראט- הזהב חזק יותר, עמיד יותר ופחות רגיש לשריטות.

האם יש הבדל מחירים בין טבעת אירוסין זהב לבן לבין זהב צהוב?

לא, מחיר טבעות אירוסין זהב צהוב זהה למחיר טבעות אירוסין זהב לבן, והמחיר נקבע לפי איכות זהב.

אני מתלבטת באילו מקרים כדאי להזמין טבעת אירוסין זהב צהוב?

אם אתה מתלבט לגבי קניית טבעות אירוסין זהב צהוב או לבן? דע כי זהב צהוב הוא בחירה טובה כאשר…בת זוגתך עונדת תכשיטים צהובים ברובם או אם היא אמרה לך כי היא מעוניינת בטבעת בצבע צהוב. (גם אם אתה חושב שלבן יפה יותר..)

אם היא אוהבת עיצובי וינטג' עתיקים של תכשיטים ו/או יש לה טבעות צהובות עתיקות. בנוסף, אם היא אלרגית ליסוד רודיום (לא מומלץ לקנות לה טבעת בזהב לבן שכן הוא תמיד מצופה רודיום).

האם יש צורך לבצע הזמנה מיוחדת לזהב צהוב ?

לא, באולם התצוגה של רוגל יהלומים בבורסה יש מבחר גדול של טבעות אירוסין בזהב צהוב משובצות וזמינות לקנייה, במידה ותרצה לבצע שינויים בסוג או בגודל היהלומים המשובצים , נייצר עבורך טבעת אירוסין חדשה לפי טעם אישי ותקציב.