מדריך לרכישת צמיד טניס

bracelates

 

מחפשים צמידי טניס ולא יודעים היכן להתחיל ? אספנו עבורכם במאמר טיפים והסברים על קניית צמידי טניס וכמו כן דוגמאות פופולריות של צמידי טניס.

צמיד טניס משובץ יהלומים הינו תכשיט יוקרתי ומרשים שהפך להיות פופולארי בקרב נשים בכל הגילאים בשנים האחרונות במיוחד עם העלייה ברמת איכות החיים.

צמיד טניס בתפיסתו הקלאסית הוא בעצם צמיד זהב גמיש ולו חוליות המשובצות ביהלומים , כך שהתוצאה הסופית נראית כמעט כמו חוט שזור יהלומים על היד. ישנן וריאציות נוספות של צמידי טניס שלעיתים נקראות צמידי יהלומים – כגון צמיד קשיח המשובץ יהלומים, צמיד המשובץ יהלומים ואבני חן ועוד…..


צמיד טניס דגם מילנו-

נקרא גם שיבוץ שיניים, בצמיד זה היהלומים כאילו ״צפים״ על גבי היד, כל יהלום משובץ ב-4 שיניים ,היהלומים עוטפים את כל היד ומתקבל מראה נוצץ ומרשים.

יתרון בולט – צמיד נוצץ במיוחד.

צפה בצמידי טניס יהלומים מסוג מילנו.


צמיד טניס דגם מיראז׳ –

נקרא גם ״שוקולדים״ , בצמיד זה לכל יהלום מסגרת זהב , היהלום משובץ בתוך ״טבליית שוקולד״ , היהלומים עוטפים את כל היד.

יתרון בולט – מתקבל מראה של צמיד גדול ועם נוכחות על היד.

צפה בצמידי טניס יהלומים מסוג מיראז׳.

 

בנוסף ישנם עיצובים נוספים של צמידי טניס,  לכל צמידי הטניס הקלק.


   

רכיבי העלויות של צמידי טניס-

 

  1. משקל הזהב – ככל שהצמיד יהיה עבה יותר וכבד יותר – כך ערכו יעלה. משקל זהב נמדד בקראטים . צמיד קל משקל יהיה בדר״כ בין 3-6 גרם  ואילו צמידים הנחדבים כבדי משקל יהיו יותר לכיוון 15 גרם ומעלה.
  2. טוהר הזהב – האם הצמיד הוא 14 קראט או 18 קראט ? צמיד 18 קראט יהיה יקר יותר, אולם זוהי מכת חלשה יותר.
  3. זהב לבן או זהב צהוב – אין הבדל במחיר.
  4. איכות הרכבת הצמיד- אולי אחד המרכיבים החשובים ביותר, בשוק קיימים צמידים מכל מיני מקורות (מזרח, טורקיה וכו) רוגל יהלומים מקפידה למכור צמידים בייצור ישראלי שלנו בעומד בתקנים מחמירים וכן בייצור  איטלקי .
  5. כמות ואיכות היהלומים – אולי הרכיב המשמעותי ביותר בצמידי טניס- ככל שהצמיד יכיל יותר יהלומים (נמדד במשקל , קארטים) כך ערכו יעלה.

  

מה צריך לדעת על יהלומים בצמידי טניס ?

גודל ומשקל היהלומים – בצמיד טניס היהלומים הם בני אותה מידה (אנו מקפידים ברמת המילימטר על קוטר היהלומים ) וסך משקל היהלומים יקבע את סך הקראט של התכשיט. ככל שהיהלומים יותר גדולים, כך יהיו פחות יהלומים בצמיד וככל שהיהלומים יותר קטנים כך יש צורך ביותר יהלומים "לכסות" את היקף מפרק היד.

איכות היהלומים – ככל שאיכות היהלומים (צבע וניקיון) יהיו ברמה גבוהה יותר כך מחיר הצמיד יהיה גבוה יותר. צבעים מומלצים לצמידי טניס : H G F. ניקיונות מומלצים: SI / VS

איכות עבודה יהלומים – בצמיד טניס כל היהלומים המשובצים צריכים להיות בעלי אותה מידת קוטר כדי שהצמיד יראה אחיד ומושלם, כמו כן הסוד לנצנוץ של הצמידים של רוגל – רמת החיתוך של היהלומים היא אקסלנט.

איכות שיבוץ היהלומים-  שיבוץ איכותי מבטיח כי היהלומים לא יתרופפו (בוודאי לא יפלו) במשך שנים רבות. לשם כך יש להקפיד לרכוש במקום מהימן, מנוסה ולו המלצות המלווה את התכשיט באחריות.

הטיפ הגדול ביותר – צמידי טניס הינם צמידים עדינים וייחודיים ברמת העבודה הצורפות השיבוץ והכנת היהלומים הנדרשת בהם, אל תתפתו למחיר נמוך במיוחד, מה שעולה בזול היום יכול לעלות ביוקר בעתיד. קנו צמיד טניס מיצרן מקורי עם ניסיון , מבחר, מהימנות ואחריות לכל החיים על הצמיד.

 קרא אודות הערכת איכות יהלומים 


קראו גם 6 טיפים לקנייה צמיד טניס איכותי 


דוגמאות לצמידי טניס

צמידי טניס יהלומים 1 קראט – בצמיד טניס כל יהלום הינו בגודל נקודה (0.01 קראט), יש כ-100 יהלומים ולכן סך הצמיד הוא 1 קראט =100X0.01. צמיד טניס הוא לרוב דק ועדין ביותר וככזה גם מחירו נוח יותר .

צמידי טניס יהלומים 2 קראט – בצמיד כל יהלום הינו בגודל 3 נקודות (0.03 קראט), יש כ- 70 יהלומים בצמיד. צמיד זה הינו צמיד קלאסי, ההולם נשים בכל הגילאים.

צמידי טניס יהלומים 5 קראט – בצמיד כל יהלום הינו בגודל 10 נקודות (0.10 קראט), יש כ- 50 יהלומים, ולכן סך קראט היהלומים בצמיד הוא 5 קראט= 50X0.10. צמיד זה הינו מאסיבי יותר ומרשים בהחלט.

צמידי טניס יהלומים 10 קראט – בצמיד כל יהלום הינו בגודל רבע קראט (0.25 קראט) יש כ- 40 יהלומים בצמיד ולכן סך הקראט בצמיד הוא 10 קראט.= 40X0.25. צמיד זה מיוצר להזמנות מיוחדות ומחירו גבוה בהרבה מהאחרים.

 

bracelate_on_hand

 

רוצים לשמוע עוד?
השאירו את הפרטים שלכם ויועצת היהלומים שלנו תחזור אליכם >>