איפה לקנות טבעות אירוסין


החלטת לרכוש טבעת אירוסין, אבל היכן ?

האפשרויות רבות והפערים בין המחירים יכולים להגיע לעשרות אחוזים -וכשמדברים על יהלומים זה אומר הרבה מאוד כסף. טבעות אירוסין עוברות שלבים רבים וידיים רבות עד שהיא מגיעה לצרכן הקצה, ניתן לרכוש טבעת אירוסין מכל שלב בשרשרת המזון הזאת: 

יצרן תכשיטי יהלומים (המקור לטבעת אירוסין) מוכר את מרכולתו לסוחר בתכשיטי יהלומים שמוכר ל-סוכן שטח תכשיטים אשר ישווק את התכשיטים ל-רשת חנויות תכשיטים או לחנות תכשיטים

כמובן שקל להבין שכיוון שכולם צריכים להרוויח וכן לשלם שכירות, ארנונה, פרסום, שכר לדיילות מכירה וכדומה ככל שנקנה רחוק יותר מהמקור כך המחיר יהיה יקר יותר.

רוגל יהלומים ממוקמת בתוך בנייני הבורסה ליהלומים , כחברה הפועלת מעל 40 שנה אנו מציעים ללקוחותינו את הערך המוסף של ניסיון רב שנים, מוניטין ללא רבב ומחירים מעולים.

  קרא עוד אודות רוגל יהלומים. איפה מוצאים יצרן תכשיטי יהלומים ויצרן טבעות אירוסין בפרט?

קודם כל ,יצרנים של תכשיטי יהלומים ויצרני יהלומים יושבים רובם ככולם בבורסה ליהלומים ברמת גן, ובכך אתה יכול להיות בטוח כי אם נכנסת לחנות תכשיטים, הגעת רחוק יותר בשרשרת המזון.

יש מספר אינדיקציות לדעת אם הספק שעומד מולך הוא המקור שחיפשת: האם הפקדת תעודת זהות בכניסה לבניין? האם הספק הוא יצואן מוכר? יצרני תכשיטי יהלומים יהיו חברים במספר גופים אבל הראש ובראשונה יהיו בעלי רישיון סחר ביהלומים.

שים לב כי קיים הבדל בין חנויות הנמצאות בפריפריה של הבורסה ליהלומים לבין יצרנים\יהלומנים הנמצאים בתוך הבורסה ליהלומים- האם הפקדת תעודת זהות? האם נדרשת לסידורי בטחון של הבורסה?

דרך נוספת לוודא כי הגעת למקור - מבחר,האם מוצג בפניך מבחר מרשים של טבעות אירוסין? זכור יצרן תכשיטי יהלומים מייצר בסיטונאות, אם לפניך 10-15 מודלים ,כנראה שהתרחקת מהמקור.