בשנים האחרונות ניכרת מגמת עלייה ברכישת פריטים מהאינטרנט, זאת מאחר ורכישה מקוונת מאפשרת לנו לחסוך זמן רב בשיטוט בחנויות והופכת את השוואת מחירים בין פריטים וחברות לפשוטה יותר. עם התקדמות הטכנולוגיה, חברות למוצרי צריכה שיפרו את אתרי האינטרנט והפכו אותם לקלים ונוחים יותר לביצוע רכישות. רכישת תכשיטים מתבצעת באינטרנט אף היא, זאת מאחר שהמבחר מגוון ואין חובה לבקר בבורסה ליהלומים בכדי לרכוש תכשיטים איכותיים ומקוריים. אך טרם ביצוע העסקה, חשוב להקפיד על כמה דברים כמו תשלום מאובטח ורכישה מעסק אמין ובעל רישיונות רלוונטיים.


היתרונות ברכישת תכשיטים באינטרנט

אחד היתרונות הבולטים ברכישת תכשיטים אונליין היא הגישה לעסקים המוכרים תכשיטים בבורסה ליהלומים. מוטב שתוודאו שהתכשיטים שאתם רוכשים אכן מגיעים היישר מהבורסה ליהלומים, שכן זהו המרכז לסחר ביהלומים ורוב תכשיטי היהלומים בישראל הגיעו משם. רכישת תכשיטים ישירות מהבורסה ליהלומים מעניקה לכם את האפשרות לרכוש תכשיטים מהמקור הרשמי ליהלומים בישראל, כמו כן, כך תוכלו לחסוך את פערי התיווך של חנויות התכשיטים המצויות ברחבי הארץ.

בעת רכישת תכשיטים אונליין, יש להקפיד על רכישה מיצרן בעל רישיונות רלוונטיים כמו רישיון צורפות, רישיון עסק ורישיון סחר ביהלומים. נוסף לכך, חשוב שתוודאו מול בית העסק מה כולל המשלוח, האם קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ומהי מדיניות החזרת המוצרים וההחלפות .


כיצד לבחור תכשיטים באתר?

עיינו בקטלוג המוצרים שבאתר ובחרו את התכשיטים המוצאים חן בעיניכם, תוכלו להתלבט יחד עם בני הזוג או החברים בכדי לבחור את התכשיט הרלוונטי ביותר (שלחו להם קישור לתכשיטים הרצויים). אם אתם זקוקים לייעוץ מקצועי, תוכלו לפנות ישירות לעסק דרך אפיקי התקשורת השונים שמצוינים באתר, ולברר פרטים בנוגע לתכשיט המועדף עליכם. נוסף לכך, מחירו של תכשיט משובץ יהלומים מושפע מתכונותיו ואיכותו של היהלום המשובץ בו. לכן חשוב לדעת שלתכשיטי יהלומים, קיים מסמך המפרט את תכונותיהם הנקרא תעודה גמולוגית , קראו עוד אודות תעודות גמולוגית.


כיצד אדע שהאתר מאובטח?

באתרים מאובטחים תוכלו למצוא סמלי אבטחה באתר המעידים על כך שהאתר מוצפן. למשל תוכלו לראות אם כתובת האתר מתחילה ב- https או http. כתובת שבתחילתה מופיעה המילה https, מאשרת כי מדובר באתר מאובטח (האות S היא קיצור למילה SECURE). כמו כן, סמל מנעול שנמצא בסמוך לכתובת האתר מהווה אף הוא אישור לכך שמדובר באתר מאובטח (כל עוד המנעול אינו אדום או שאינו מסומן באיקס). לפני כל רכישה באינטרנט, וודאו שהעמוד בו אתם מזינים את פרטיכם האישיים מאובטח. כמו כן, אם יש ספק או חשש, ניתן להתקשר לשירות הלקוחות של העסק ולברר האם ניתן לשלם את מלוא הסכום באשראי טלפוני. לבסוף, וודאו שאתם מקבלים חשבונית בתום העסקה.

 


רוגל יהלומים מציעה ללקוחותיה קניה באתר מאובטח ברמה הגבוהה ביותר, וכן רכישה באפליקציה של רוגל.

שאלות ? לנו כל התשובות בטלפון : 03-5753939 ובמייל office@rogeldiamonds.co.il

ולקריאה נוספת :

אמנת השירות של רוגל יהלומים

אודות רוגל יהלומים