בחירת טבעת האירוסין היא החלטה גדולה! בעוד הטבעות הקלאסיות תמיד יישארו באופנה, אספנו עבורכם את הטרנדים המובילים לשנת 2017 בטבעות אירוסין מעוצבות. ברוגל יהלומים אנחנו מבלים את ימינו בעזרה לזוגות לבחור את הטבעת אשר מסמלת את אהבתם ואת המחויבות שלהם ומעצבים טבעת אשר מייצרת את הסגנון האישי של כל זוג ולכן אנחנו מתרגשים כאשר אנו מציגים עיצובים חדשים, הטרנדים הבאים הם הבולטים לשנת 2017.

טבעות אירוסין בשיבוץ שלושה יהלומים

טבעת אירוסין בעלת שלושה יהלומים היא בעלת מראה נצחי עם משמעות סימבולית. שלושת היהלומים מייצגים את העבר, ההווה והעתיד. הרעיון העיצובי של שיבוץ יהלום גדול ולצידיו יהלומים קטנים פרץ לתודעה לראשונה לעולם מבית מותג התכשיטים העולמי "טיפני" וכבר מזמן הפך להיות פריט חובה עבור פאשינסטיות ויודעות דבר.

טבעות אירוסין בזהב אדום

טבעות אירוסין היצוקות זהב ורוד (או זהב אדום, הכוונה היא לאותו הדבר) הפך לאהוב על ידי כלות לעתיד בשנים האחרונות אשר התאהבו בחמימות וברכות של זהב ורוד , זהב זה משדר ניחוח של וינטאז'. ברוגל ניתן להזמין כל טבעת בזהב ורוד. הידעת? זהב ורוד נקרא גם "זהב רוסי" , וזאת כיוון שבשנות הקומוניזם בברית המועצות היה ניתן להשיג תכשיטים רק בצבע זה.

טבעות אירוסין בשיבוץ יהלום בחיתוך מיוחד

יהלום עגול הוא הבחירה הקלאסית לטבעת אירוסין, אך אנו רואים זוגות רבים אשר בוחרים כיום בצורות ייחודיות של יהלומים כגון: לב, טיפה, מרובע ועוד. בשנת 2017 ממש בולטת העלייה בביקוש לצורת היהלום : טיפה וקושון. Pear Shape & Cushion Cut.

טבעות אירוסין בעיצוב וינטאג'

הטבעות הרומנטיות באוסף שלנו הן טבעות אירוסין וינטאג' עתיקות אשר אהובות על ידי זוגות המחפשים טבעת אירוסין ייחודית במספרת סיפור עתיק על אהבה נצחית. זוגות אלו אוהבים לשלב את העולם הישן המארג הסיפור שלהם. 

טבעות אירוסין בשיבוץ יהלום שחור

רוצה דרך בטוחה להבטיח שהטבעת שלך תבלוט? קח יהלום שחור. כלות לא מסורתיות רבות נמשכות אל המראה האדג'י של יהלום כהה. מעבר למראה שלהם, יהלומים שחורים מסמלים תשוקה – מה שהופך אותו לבחירה מושלמת עבור טבעת האירוסין שלך.

טבעת אירוסין בשיבוץ אבן חן רובי

יש משהו מאוד רומנטי ברובי ורודה, לא מפתיע, האבן חן נחשבת לסמל האולטימטיבי של אהבה ומכונה "פנינה של הלב". כלות בעלות טעם וינטאג' אלה יבחרו בסגנון טבעת עתיקה, בעוד הכלות המודרניות יבחרו לשבץ את האבן בטבעת מודרנית.