חושבים להציע נישואין? כנראה שלא תציעו מול מגדל אייפל או על המדרגות הספרדיות ברומא, דווקא עכשיו כשהשמים סגורים בדקנו עבור האוהבים בזמן קורונה מהי הצעת הנישואין הרומנטית ביותר?

 
את ההצעה המקורית ביותר קיבלנו מהעוקבים שלנו בעמוד הפייסבוק, שהתבקשו לכתוב לנו רעיונות יצירתיים להצעת נישואין בתקופת הקורונה, ואספנו עבורכם עוד כמה רעיונות שלא דורשים הפקה מוגזמת. עכשיו רק נותר לבחור טבעת מושלמת שתעשה את אפקט ה"וואוו".

מוכנים?

במקום החמישי -  הכי פודיז: טבעת נישואין בתוך טייק אוויי ממסעדה

הצעות בזמן קורונה


בתקופת הקורונה התרגלנו להזמין המון אוכל ממסעדות, גם שאם תחליטו לשלב בסיפור הזה הצעת נישואין – אין מצב שבת הזוג תחשוד. המלצה שלנו? כן להתפנק עם האוכל הכי אהוב, ואולי לארגן איזה דרינק לצד הארוחה וגם קינוח רומנטי. מהרו לאסוף את ההזמנה מהדלת, שתלו בתוך אחת הקופסאות את הקופסא עם הטבעת, הוסיפו כיתוב רלוונטי, ורק שימו לב שאף אחד לא ינגוס בה בטעות. בתיאבון!

במקום הרביעי – לאוהבי אסתטיקה: הצעה בתערוכת אומנות

הצעות נישואין בזמן קורונה

אם אתם זוג מהסוג התרבותי, שאוהבים ללכת יחד לתיאטרון, לקולנוע ולתערוכות – סביר להניח שאתם גם יצירתיים מאוד, והרעיון הזה יכול להיות תפור עליכם. לאחרונה נפתחו שוב המוזיאונים כך שיש כאן הזדמנות. מומלץ לעשות שיעורי בית, ולבחור תערוכת אומנות שגם מעניינת אתכם וגם יתאפשר דיבור עם אוצרי התערוכה, ואז לשתול בפנים תמונה שלכם שתהווה הצעת נישואין. פיקאסו יתהפך בקברו.

  

במקום השלישי – חייב לאהוב כלבים: הצעת נישואין בשיתוף חיית המחמד

אירוסין בזמן קורונה

זוגות שמגדלים יחד חיית מחמד, מקבלים אחלה הכנה לחיי משפחה וגידול ילד. מי לא זוכר את הסצנה המיתולוגית ב"סקס והעיר הגדולה" כשקארי ברדשואו יצאה להוריד את הכלב יחד עם בן הזוג, ופתאום, כבדרך אגב הוא שלף טבעת... לפעמים, דווקא הסיטואציות הלא צפויות הן הכי מרגשות. אז אם יש לכם חיית מחמד שאתם מגדלים יחד ואוהבים במיוחד – אפשר למשל לקשור על הקולר את הטבעת ורק להפנות באגביות את תשומת הלבשל בת הזוג לעניין הזה. התפוצצות מאושר מובטחת.

במקום השני – תמיד בא טוב – פיקניק רומנטי

אירוסין בזמן קורונה

מי לא אוהב לשבת באוויר הצלול, עם בריזה של שעות הערב המוקדמות, יין טוב ונשנושים שווים? הרעיון הזה תקף לא רק להצעת נישואין, אלא לכל זמן שבא לכם ליהנות משקיעה רומנטית ואווירה נעימה. קופצים למעדנייה הקרובה, מעמיסים גבינות טובות, פירות, לחמים טריים ובקבוק יין משובח, אורזים את כל אלו בסל עם איזו שמיכת פיקה שיהיה נעים לשבת עליה ואתם מסודרים. כדאי לבחור איזה ספוט שיש לו משמעות מיוחדת עבורכם, או פשוט מקום עם נוף יפה ומזג מוצלח. כשתתחיל לרדת השמש והשפעת היין תתחיל לעלות – זה הזמן לשלוף את הטבעת ולרגש עד אין קץ.

במקום הראשון המנצחת של הפעילות שלנו – כוכבים ויהלומים: הצעה משגעת בחשיכת המדבר

הצעת אירוסין מקורית לתקופת הקורונה

תמונה מרגשת מהצעת הנישואין של הזוכה שלנו - שחר מזרחי


עכשיו, כשאי אפשר ממש לטוס לחו"ל, זה הזמן הכי טוב לגלות את המקומות המדהימים שיש לנו בארץ. יש בישראל לוקיישנים כל כך יפים ומיוחדים, שלעתים ממש מעניקים את ההרגשה שאתם נמצאים בחו"ל. "בן הזוג שלי ואני נסענו למכתש רמון, אחרי שביטלנו טיסה לרומא בגלל הקורונה". סיפרה לנו שחר מזרחי. "בלילה יצאנו לתצפית כוכבים פרטית במדבר, באזור הכי חשוך בארץ. המדריך הסביר לנו על הכוכבים ועל הירח והסתכלנו עליהם בעזרת טלסקופ ענק. נוצרה אווירה רומנטית בטירוף! לקראת הסוף הציע המדריך להביט על הכוכב הכי נוצץ ולהביע משאלה - והיא תתגשם!אין ספק שהמשאלה שלי התגשמה מיד אחרי".

לעוד סיפורי אירוסין מרגשים ורעיונות מהלקוחות של רוגל עקבו אחרי האינסטגרם שלנו

הצעות בזמן הקורונה