לרכוש מהמקור

אנחנו מודעים לחשיבות שישנה לתקציב הקנייה, כיצרנים אנו מציעים לכם יתרון ניכר: לקנות ישירות מהיצרן ולדלג על פערי התיווך שכן הסטודיו שלנו ממוקם בתוך בנייני הבורסה, יתרון שבא לידי ביטוי במחיר. יחד עם זאת חשוב לנו לציין- לעולם לא נתפשר באיכות התכשיטים היוצאים את בית רוגל יהלומים.

קראו שאלות ותשובות נפוצות

אמינות ואיכות ללא פשרות

כשאהבה היא אומנות והאומנות היא המקצוע – אין פשרות. ברוגל אנחנו מתייחסים לכל תכשיט שלנו ככרטיס ביקור.

כיהלומנים ותיקים ובעלי רישיון סחר ביהלומים חשובה לנו איכות היהלומים של מוצרינו ולכן אנחנו מקפידים על שיבוץ יהלומים נוצצים במיוחד ברמת חיתוך אקסלנט. כל היהלומים המוצעים באתר נבחרים בקפידה עבורכם על ידי צוות הגמולוגים של רוגל יהלומים ומלווים בתעודה גמולוגית.

כל תכשיט היוצא את מפעלינו עובר בקרת איכות קפדנית- ברוגל יהלומים אנו מנהיגים את שיטת הבקרה הכפולה של היהלומים, גם מאחורי הקלעים אנחנו מקפידים על רמתם הגבוהה והכשרתם של אנשי המקצוע : צורפים, משבצים ,יוצקים וכיוצא בזאת – רק הטובים ביותר לתכשיטים של רוגל. בנוסף קיימת אצלנו מדיניות החלפה שתקנה לכם שקט נפשי. אנחנו כל כך בטוחים באיכות התכשיטים שלנו שאנחנו מספקים לכם אחריות לכל החיים , בשילוב עם מדיניות החזרים וביטולים נוחה מובטח לכם שקט נפשי בקנייה בסטודיו רוגל.

תכשיטי יהלומים מבית רוגל

ברוגל יהלומים אנחנו מאמינים כי לכל לקוח יש להתאים תכשיט ולכן אנחנו מייצרים באהבה קולקציה רחבה ומוקפדת של תכשיטי יהלומים.

מעוניינים בהתאמה אישית של יהלום? ברוגל מחלקה להתאמת יהלומים אישית ונוכל להציע לכם יהלומים נושאי תעודה גמולוגית של מכונים יוקרתיים כגון GIA (קראו על GIA). אנחנו מזמינים אתכם להגיע לסטודיו רוגל יהלומים לפגישה עם מומחה ליהלומים בבורסה ברמת גן ( ההגעה היא בתאום מראש מפאת הסדרי הביטחון של הבורסה).

אנחנו נהנים במיוחד להגשים חלומות, ולכן אם יש לכם תכשיט שברצונם לעצב, צרו עמנו קשר ומעצבת הבית תלווה אתכם בתהליך המרתק.

הסטודיו שלנו

רוגל סטודיו נמצא בלב תעשיית היהלומים בישראל, הבורסה ברמת גן. בסטודיו שלנו תוכלו להנות מחווית קנייה ושירות מדהימה. מוזמנים לתאם איתנו פגישה בסטודיו הכי נוצץ בישראל-> בטלפון 03-5753939 או בוואטסאפ שלנו.

זמן אספקה ותנאי תשלום

בזכות הקולקציה הרחבה שלנו המוצגת בסטודיו, זמן האספקה הופך כמעט ללא רלוונטי, מגיעים לסטודיו רוגל, בוחרים תכשיט ומתחדשים קרא שאלות ותשובות נפוצות.

בנוסף למחירים המצוינים שלנו, בקנייה ברוגל יהלומים נוכל להציע לכם עד 12 תשלומים שווים בכל כרטיסי האשראי.