התקשרו כעת 03-5753939
AAA

החשבון שלי

אודות

טבעות מעוצבות

טבעת יהלומים מיילי

עגילי יהלומים

עגילי יהלומים צמודים גאיה

טבעות אירוסין

תליוני יהלומים

תליון יהלומים אליס

צמידי טניס

צמידי טניס

טבעות יהלומים

טבעת יהלומים הלן

הקולקציה שלנו

ב- Rogel Diamonds אנחנו מאמינים כי לכל לקוח יש להתאים תכשיט ולכן אנחנו מייצרים באהבה קולקציה רחבה ומוקפדת של טבעות אירוסין, צמידי טניס, טבעות יהלומים, עגילי יהלומים ותליוני יהלומים. כמו כן יש לנו אהבה גדולה לאבני חן ואנו מעצבים קולקציות המשלבות אבני חן המתחדשות מפעם לפעם.

אנחנו גם נהנים במיוחד להגשים חלומות, ולכן אם יש לכם תכשיט שברצונם לעצב, צרו עמנו קשר ומעצבת הבית תלווה אתכם בתהליך המרתק.

מלבד הקטלוג המוצג באתר אנחנו מתחדשים בדגמים בכל עת ומזמינים אתכם להתרשם מהקולקציות שלנו במלואן בסטודיו רוגל יהלומים בבורסה.

לרכוש מהמקור

אנחנו מודעים לחשיבות שישנה לתקציב הקנייה, כיצרנים אנו מציעים לכם יתרון ניכר: לקנות ישירות מהיצרן ולדלג על פערי התיווך שכן הסטודיו שלנו ממוקם בתוך בנייני הבורסה,יתרון שבא לידי ביטוי במחיר. יחד עם זאת חשוב לנו לציין- לעולם לא נתפשר באיכות התכשיטים היוצאים את בית רוגל יהלומים.
קראו עוד על רכישה ישירה.

אמינות ואיכות ללא פשרות

כשאהבה היא אומנות והאומנות היא המקצוע – אין פשרות. ברוגל אנחנו מתייחסים לכל תכשיט שלנו ככרטיס ביקור. ולכן כל תכשיט היוצא את מפעלינו עובר בקרת איכות קפדנית וכן מלווה בתעודה גמולוגית מקצועית. ברוגל יהלומים אנו מנהיגים את שיטת הבקרה הכפולה של היהלומים, כמו כן בנוסף קיימת אצלנו מדיניות החלפה שתקנה לכם שקט נפשי. אנחנו כל כך בטוחים באיכות התכשיטים שלנו שאנחנו מספקים לכם אחריות לכל החיים ובכך מובטח לכם בקנייה בסטודיו רוגל שקט נפשי קרא עוד אודות אמנת השירות.

התקשרו כעת 03-5753939

לקביעת פגישה או ייעוץ טלפוני מלאו תיבה זו:
שם טלפון: דוא"ל
צוות רוגל

אמון הציבור

כחלק מהמחויבות שלנו לאיכות המוצרים והשירות, התחייבנו לאמץ את הסטנדרטים הגבוהים של אמון הציבור, בשנת 2015 קיבלנו את "תו אמון הציבור" ולמעשה אנחנו היחידים בתחום שזכאים לשאת תו יוקרתי זה. תו אמון הציבור מבטיח לכם כי אנו נוהגים בסטנדרטים גבוהים של שקיפות ואיכות וכן שמים דגש רב על שירות ללקוח גם לאחר הרכישה.

אמון הציבור רוגל

מומחים ואנשי מקצוע

הקנייה ברוגל יהלומים נעשית באווירה אישית ולא מלחיצה, כל צוות המכירות שלנו הן גמולוגיות מוסמכות בעלות ניסיון רב שנים, מומחית יהלומים תשב עמך ותדריך אותך אודות יהלומים ותכשיטים, ניסיוננו הרב מאפשר לנו להמליץ גם על עיצובים של תכשיטים או טבעות אירוסין בהתאם לתקציב נתון.
גם מאחורי הקלעים אנחנו מקפידים על רמתם הגבוהה והכשרתם של אנשי המקצוע : צורפים, משבצים ,יוצקים וכיוצא בזאת – רק הטובים ביותר לתכשיטים של רוגל.

זמן אספקה ותנאי תשלום

בזכות הקולקציה הרחבה שלנו המוצגת בסטודיו, זמן האספקה הופך כמעט ללא רלוונטי, מגיעים לסטודיו רוגל, בוחרים תכשיט ומתחדשים קרא שאלות ותשובות נפוצות.

בנוסף למחירים המצוינים שלנו, בקנייה ברוגל יהלומים נוכל להציע לכם עד 12 תשלומים שווים בכל כרטיסי האשראי.

צורף תכשיטי יהלומים
חזרה למעלה
 
BACK TO TOP